Збір документальних свідчень військової агресії російської федерації проти України

Читальний зал

Шановні дослідники!

Звертаємо вашу увагу, що доступ до читального залу можливий тільки за обов’язковим попереднім записом, який проводиться за телефоном: (044) 285-48-31. Відвідувачам потрібно мати при собі паспорт.

У разі оголошення сигналу «Повітряна тривога» користувачі повинні здати справи та негайно прямувати до найближчого укриття, яке знаходиться на станції метро «Печерська». Відновлення роботи читального залу відбудеться впродовж 20 хвилин після отримання сигналу «Відбій повітряної тривоги».

Колектив ЦДАГОУ докладає значних зусиль до зберігання документів Національного архівного фонду України. Просимо Вас дбайливо ставитися до архівних справ, постійно пам’ятати про основні вимоги до роботи з оригіналами документів, передусім такі:

  • отримані Вами справи чи окремі документи не можуть бути винесені за межі читального залу;
  • не можна робити в тексті документу підкреслення або позначки;
  • не можна загинати сторінки;
  • передавання справ іншому досліднику – неприпустиме;
  • слід чітко заповнювати лист користування архівною справою.

Пам’ятайте, що, отримуючи для дослідницької роботи справи, Ви берете на себе відповідальність за їх стан і збереження. Під час отримання документів, описів, друкованих видань, Ви маєте перевіряти їх стан у присутності працівника архіву, повідомляючи про всі виявлені пошкодження, відсутність аркушів, неправильну нумерацію тощо.

Візьміть до уваги й те, що фахівці архіву завжди радо нададуть Вам необхідну пораду й консультації з питань пошуку і виявлення архівної інформації, допоможуть скопіювати і засвідчити документ, який Вас цікавить.

Щиро сподіваємося на взаєморозуміння та плідну співпрацю.

Порядок користування документами Національного архівного фонду України, що належать державі, територіальним громадам

Графік роботи читального залу:

понеділок–четвер з 10:00 до 16:30.

Телефон для довідок: (044) 285-48-31
Факс: (044) 285-73-51

Звіти про роботу читального залу

To top
Перейти до вмісту